Lukáš Žaludek "> Startuje nová éra cestovního ruchu - #ObjavUdržateľnéSlovensko - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/startuje-nova-era-cestovniho-ruchu-objavudrzatelneslovensko
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

#ObjavUdržateľnéSlovensko: Startuje nová éra cestovního ruchu - #ObjavUdržateľnéSlovensko

6. května 2022 | #ObjavUdržateľnéSlovensko
Autor: Lukáš Žaludek, tel: +420737756713
#ObjavUdržeteľnéSlovensko po roce zkušebního fungování přichází na trh v novém kabátě a rozšiřuje nabídku služeb. Nahlédněte do unikátní platformy, která mapuje, podporuje, rozvíjí udržitelný cestovní ruch napříč slovenskými regiony.

Přednosti:

• zázemí turistických informačních center po celém Slovensku
• pokrytí oblastí jako ekoturistika, regionální speciality, tradiční řemesla a další
• unikátní česko-slovenské propojení projektu (Ekotema Group s.r.o. & AICES)

Projekt stojí na dvou hlavní pilířích. Ekonomický – podpora podnikatelů, zařízení, cílů, atrakcí, aktivit, které přispívají k rozvoji šetrného cestovního ruchu nebo mají pozitivní vliv na životní prostředí. Environmentální – šíření osvěty prostřednictvím příkladů dobré praxe, rozvoj přírodního turismu, objevování méně známých lokalit, regionálních výrobků nebo tradičních lidových řemesel.

Partnerství na nejvyšších patrech

#ObjavUdržateľnéSlovensko disponuje exkluzivní licencí k podpoře šetrného cestovního ruchu a prezentace Slovenské republiky na národní/mezinárodní úrovni a užití ochranné známky Slovenska - „Dobrý nápad Slovensko / Good Idea Slovakia“ pro tento účel.

Soulad s oficiální environmentální politikou Ministerstva životního prostředí Slovenské republiky znamenal udělení záštity ministra Jána Budaja.

Spojujeme síly s těmi nejvýznamnějšími z oboru. To je důvod našeho strategického partnerství s projektem #praveslovenske, který díky online nástrojům prezentuje „Hrdě a Srdcem“ vše krásné co Slovensko nabízí. Společně tvoříme jedinečné zázemí pro domácí výrobce, umělce, tradice, folklór aj.

Příležitosti pro firmy, řemeslníky i jednotlivce

Má vaše firma/organizace/projekt blízko k ekologii, šetrné turistice, udržitelnému rozvoji, ochraně přírody, regionálním tradicím, řemeslnému umu, kulturnímu bohatství … ? Propojte svou značku s #ObjavUdržateľnéSlovensko a dejte vašemu úsilí novou přidanou hodnotu:

• inzerujte na udrzatelneslovensko.sk,
• představte svůj podnik/projekt veřejnosti prostřednictví krátkodobé nebo dlouhodobé kampaně,
• nabídněte váš unikátní produkt/službu redakci #ObjavUdržiteľnéSlovensko k recenzi, testu, reportáži či zpracování interaktivního obsahu,
• máte zájem o specifický typ spolupráce? Kontaktujte nás pro individuální podobu partnerství.

Znáte Slovensko křížem krážem? Chtěli byste přispět svým tipem, doporučením na zajímavé místo, atrakci, aktivitu? Zapojte se jako aktivní jednotlivec pod značkou #ObjavUdržateľnéSlovensko. Příležitosti jsou v marketingové i redakční oblasti.
Ztotožňujte se s myšlenkou a poselstvím #ObjavUdržateľnéSlovensko a rádi byste rozšířili naše dobré jméno? Staňte se ambasadorem projektu ve vašem regionu, od Bratislavy až po Michalovce. Zasaďte se o praktický rozvoj ve spolupráci s vašim nejbližším turistickým informačním centrem.
Lukáš Žaludek, tel: 420737756713
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist