https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/stava-se-film-o-babisovi-selsky-rozum-trezorovym-snimkem-zeleni-vyzyvaji-ct-k-jeho-odvysilani
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených: Stává se film o Babišovi Selský rozum trezorovým snímkem? Zelení vyzývají ČT k jeho odvysílání

11. září 2017 | Strana zelených
„Veřejnoprávní televize, jako koproducent filmu Selský rozum, investovala do jeho tvorby prostředky daňových poplatníků. Předem přitom schválila námět a poté také výslednou podobu filmu již v průběhu léta. Lze se domnívat, že na základě politického tlaku, přesně takového, jaký je ve filmu zobrazen, oddaluje televize jeho vysílání a my se ptáme proč. Film obsahuje zásadní informace o pravděpodobném vítězi voleb a veřejnost má právo tyto informace znát ještě před volbami.

Vzhledem k aktuálnímu postoji České televize, která se snaží zabránit projekci dokumentu, se stává ze Selského rozumu trezorový film. Vyzýváme proto ČT, aby ho bez odkladu odvysílala v hlavním vysílacím čase. Je ve veřejném zájmu, aby se film dostal k divákům,“ uvedl Matěj Stropnický, předseda Zelených.
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist