https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/strazci-a-policie-se-zamerili-na-pohyb-vozidel-po-krnap
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: Strážci a policie se zaměřili na pohyb vozidel po KRNAP

13. července 2016 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
V minulých dnech se ke strážcům Správy KRNAP připojili policisté z Krajského ředitelství policie Královehradeckého kraje, Odboru služby dopravní policie a společně se zaměřili na provoz motorových vozidel po území Krkonošského národního parku. Během dvou dnů zkontrolovali 102 automobilů.

Strážní služba byla zaměřena na provoz motorových vozidel ve východních Krkonoších. Strážci kontrolovali platný doklad k vjezdu na území KRNAP a policisté platnou technickou kontrolu vozidel a u řidičů prováděli dechové zkoušky. Během dvou společných akcí zkontrolovali 102 automobilů a celkem udělili 13 blokových pokut za vjezd na území KRNAP bez platného dokladu k vjezdu.

Společná kontrola bohužel potvrdila, že současný stav provozu motorových vozidel na území KRNAP není uspokojivý. Vozidla jsou často odstavována na nevhodných místech. Značná část vozidel na území Krkonošského národního parku vjíždí bez legálního dokladu k vjezdu. I proto byly sjednány další společné služby obou institucí v Krkonoších.
Radek Drahný, tel: 737 209 900 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist