Karel Smetana "> Tesco otevřelo novou prodejnu, její koncept je založen na obnovitelných zdrojích - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tesco-otevrelo-novou-prodejnu-jeji-koncept-je-zalozen-na-obnovitelnych-zdrojich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Tesco otevřelo novou prodejnu, její koncept je založen na obnovitelných zdrojích

6. října 2023 |
Autor: Karel Smetana
Společnost Tesco otevřela novou prodejnu v ulici Pražské v Odoleně Vodě. Jde o další důležitý krok v rámci plánovaného růstu společnosti se závazkem působit jako odpovědná firma a podporovat místní komunity v okolí prodejen. Při příležitosti otevření nové prodejny firma podpořila darem v celkové hodnotě 50 000 Kč také rodinné centrum Sluníčko, které poskytuje své služby dětem od miminek přes batolata, předškoláky až po mladší školní věk.
„Obojí je součástí DNA podnikání Tesca,“ uvedla při slavnostním otevření prodejny v Odoleně Vodě Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku s tím, že v rámci péče o planetu Tesco v nové prodejně mimo jiné využívá elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů a mnoho moderních technologií na úsporu energií jako například LED osvětlení.
Navíc stejně jako všechny další prodejny, které podporují lokální charitativní organizace, nabízí i prodejna v Odoleně Vodě veškeré neprodané přebytky Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj. Tesco tak významně přispívá ke snížení plýtvání potravinami a ke zvýšení jejich cílené redistribuce potřebným. Jen v minulém roce Tesco poslalo do potravinových bank 3,78 miliónů porcí jídla.
Supermarket v Odoleně Vodě, o prodejní ploše 1 100 m2, byl navržen tak, aby zákazníkům poskytl veškerý komfort moderního nakupování během celé jejich návštěvy. Kromě bohaté potravinářského i nepotravinářského zboží s důrazem na produkty sezónní zde zákazníci mohou vybírat z bohaté nabídky módní značky F&F.
Kromě klasických a samoobslužných pokladen mohou návštěvníci prodejny využít i pohodlný nákup prostřednictvím služby Scan&Shop ve svých mobilních zařízeních. V nabídce jsou rovněž služby virtuálního operátora Tesco Mobile. Pro zákazníky je jistě přívětivá i otevírací doba každý den od 7:00 do 21:00 hodin a parkoviště s kapacitou 65 míst.
„Jsem velmi ráda, že obyvatelé Odoleny Vody mají nově možnost nakoupit si v moderním příjemném prostředí, vybrat si z široké nabídky kvalitních potravin a také doplnit svůj šatník za dostupné ceny. Velké poděkování patří všem kolegům, jen díky jejich skvělé práci dokážeme být ještě blíže našim zákazníkům a jejich potřebám,“ dodala Katarína Navrátilová s tím, že na všechny zákazníky navíc během prvního týdne provozu čeká s kartou Clubcard 20% sleva na celý nákup.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist