https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tiskova-konference-u-prilezitosti-mlekarenskeho-dne-v-pribyslavi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

město Přibyslav: Tisková konference u příležitosti Mlékárenského dne v Přibyslavi

17. srpna 2017 | město Přibyslav
Autor: Michael Omes, tel: +420728264579
26. ročník Mlékárenského dne v Přibyslavi je jedinou akcí svého druhu v rámci ČR. Ve středu 6. 9. 2017 v 10 hod. v radničním sále (Bechyňovo náměstí 1, 582 22 Přibyslav) proběhne tisková konference se zaměřením na produkci mléčných výrobků. Účast přislíbili ministr zemědělství, předseda Českomoravského svazu mlékárenského, předseda potravinářské komory a další hosté.

Mlékárenský den za účasti asi 20-ti vystavovatelů proběhne v radničním sklepení v sobotu 9.9.2017. Odborná porota vyhodnotí a vyhlásí nejúspěšnější výrobky přihlášené do soutěže. Je připraven bohatý doprovodný program včetně ochutnávky i možnosti nákupu mléčných výrobků.
Michael Omes, tel: 420728264579 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist