https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tiskova-odpoved-casopisu-svet-motoru-na-zadost-deti-zeme
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Děti Země: Tisková odpověď časopisu Svět motorů na žádost Dětí Země

19. března 2018 | Děti Země
Časopis Svět motorů č. 4/2018 zveřejnil dne 22.1.2018 článek s názvem "Kdo loni nejvíce škodil".

Tento článek obsahuje i tuto větu: „Velmi nás proto po zkušenostech se státními úředníky překvapil vstřícný postoj předsedy ekoteroristického sdružení Děti Země Miroslava Patrika z Brna, který se k nominaci hrdě přihlásil.“

Časopis Svět motorů č. 12/2018 na základě žádosti Dětí Země zveřejnil dne 19.3.2018 ve smyslu ust. § 10 zákona č. 46/2000 Sb. tuto odpověď:

„Odpověď na článek s názvem „Kdo loni nejvíce škodil“ publikovaný ve Světě motorů č. 4/2018.

Spolek Děti Země se ohrazuje proti označení za ekoteroristické sdružení, neboť se nikdy nedopustil žádného ekoteroristického činu.

Děti Země legálním způsobem hájí zájmy ochrany životního prostředí a přírody a krajiny. To se týká i jejich činnosti při povolování dopravních staveb, kdy v souladu se zákonem využívají svých práv a účastní se schvalování územních plánů, procesů hodnocení vlivů na životní prostředí i správních řízení.

Děti Země“
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist