https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tz-velikonocni-den-s-techniky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: Velikonoční den s techniky

V sobotu 8. dubna od 10.00 do 15.00 se opět otevřou dveře Stanice techniků DDM hl. m. Prahy široké veřejnosti. Dubnový Den s techniky se ponese ve znamení svátků jara – Velikonoc.

Neváhejte a přijďte se před Velikonoci řádně naladit do svátečního rytmu díky dílničkám, aktivitám a modelářským zážitkům na Stanici techniků, tentokrát i se speciálním programem pro nejmenší děti, na které zde bude čekat od 11 do 15 hodin akčně-výtvarná dílna.
V dílničkách pak pro vás budou nachystána vajíčka k obarvení a další drobné tvoření pro malé i velké, v dřevodílně se bude plézt pomlázka.
Dále si budou návštěvníci moci vyzkoušet své schopnosti na 40 m dlouhé autodráze, na které se jezdí republikové i mezinárodní závody, železniční modeláři předvedou své klubové kolejiště budované již od osmdesátých let, které si můžete prohlédnout za plného provozu a v celé jeho kráse. Dozvíte se spoustu informací nejen o kolejišti samotném, ale i další zajímavosti ze světa železničního modelářství a skutečného provozu. Model města s funkční městskou dopravou vám předvedou členové kroužku MHD modeláři.
Během celé akce mohou děti i rodiče relaxovat v odpočinkovém koutku s herními prvky.
Konkrétní místa aktivit a prezentací se dozvíte na místě.
Na workshop v dřevodělně je nutná rezervace na kozohorsky@ddmpraha.cz nebo na telefonu 222 333 879
Vstup na akci je bezplatný.
Adresa: Stanice techniků, Pod Juliskou 2a, Praha 6


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti. Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Štěpánka Friedrichová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist