https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/udrzitelny-zpusob-zivota-zacina-ve-vasi-domacnosti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nevyhazujto.cz: Udržitelný způsob života začíná ve vaší domácnosti

10. června 2016 | Nevyhazujto.cz
Autor: Petra Kopuletá, tel: 605 960 503
Zakladatelé portálu Nevyhazujto patří mezi ty, kteří se snaží účelně naplňovat význam termínu udržitelnost. Každá věc, která pro někoho nemá již žádnou hodnotu a skončila by na některé z přeplněných skládek, může najít nového majitele. Portál, který byl založen v roce 2010, má 30 000 registrovaných uživatelů a měsíčně jej navštíví 60 000 až 80 000 lidí.

Webové stránky Nevyhazujto.cz poskytují prostor předmětům, které mohou dál sloužit. Zadáním bezplatného inzerátu můžete druhým nabídnout vše, co byste jinak vyhodili. Stránky, na kterých se není nutné registrovat, fungují jako inzertní místo, kde se věci neprodávají, ale nabízejí pouze za odvoz a za dobu své existence takto změnilo majitele vice než 36 000 věcí. “Portál samotný slouží jako tržiště zboží, na němž jsou věci jak nabízeny, tak poptávány. Na portálu lze inzerovat pouze a výhradně zboží a to zcela konkrétní a zdarma. Jednotlivé inzeráty jsou katalogizovány dle povahy zboží a lokality, následné vyhledávání zboží je tedy jednoduché a efektivní. Styk mezi jednotlivými uživateli je čistě bilaterální, je zcela v kompetenci nabízejícího a zájemce a provozovatel do něj nijak nevstupuje,”upřesňuje Robert Dvořák, jeden ze zakladatelů portálu.

V současné době běží na portálu Hithit.cz crowdfundingová kampaň, jejíž pomocí by zakladatelé projektu Nevyhazujto chtěli získat prostředky pro financování výstavby nového webového portálu, který nabídne další služby a významně zvýší uživatelský komfort.

Vice na:
www.nevyhazujto.cz
www.hithit.com
Petra Kopuletá, tel: 605 960 503 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist