https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/uklidme-brno-zabovresky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Ukliďme Brno-Žabovřesky

5. dubna 2018 | Nová Akropolis
Autor: Petra Goliášová, tel: 605 745 351
Nová Akropolis a skupina aktivní ekologie GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!", která se uskuteční ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody a MČ Brno-Žabovřesky.

Čas a místo setkání: Sobota, 7. dubna 2018 v 10 h na adrese Nová Akropolis, Blatného 24, Brno-Žabovřesky.

Dobrovolníci z Nové Akropolis se již pátým rokem aktivně účastní této kampaně pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V Brně-Žabovřeskách, kde organizace sídlí, byl vybrán frekventovaný úsek podél ulice Bráfova.

V loňském roce při podobné akci 25 dobrovolníků posbíralo více než 3,2 tuny odpadků. Všichni zájemci se sejdou v sídle Nové Akropolis na Blatného ulici.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem emailem nebo telefonicky.
Petra Goliášová, tel: 605 745 351 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist