https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/uklidme-kousek-brehu-reky-labe
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Ukliďme kousek břehu řeky Labe!

12. dubna 2016 | Nová Akropolis
Autor: Hana Moudrá, tel: 774 554 422.
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Skupiny dobrovolníků na celém světě organizují úklid svého okolí, parků, cest, břehů řek a potoků, chráněných území, likvidaci černých skládek… Akce probíhá ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody. Akci také podporují: SLUŽBY MĚSTA PARDUBIC a.s., SMP - ODPADY a.s., Městský obvod Pardubice I, Turistické informační centrum Pardubice a Pardubický svět.

Čas a místo setkání: Pátek, 15. dubna 2015 od 10 h u mostu Kapitána Bartoše, Pardubice (GPS: 50.039162, 15.753092).

Dobrovolníci z Nové Akropolis se již čtvrtým rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního jarního cyklu úklidu v Pardubicích padla volba opět na kousek břehu Labe v Pardubicích mezi mostem Kapitána Bartoše a Nádražní ulicí.

Protože jarní počasí již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem e-mailem pardubice@akropolis.cz nebo telefonicky 774 554 422.
Hana Moudrá, tel: 774 554 422. tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist