https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/uklidme-kraluv-haj
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Ukliďme Králův Háj

5. dubna 2018 | Nová Akropolis
Autor: Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152
Nová Akropolis a skupina aktivní ekologie GEA ve spolupráci se Statutárním městem Liberec a ANNOLK vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně "Ukliďme svět, ukliďme Česko!".

Čas a místo setkání: Sobota, 7. dubna 2018 v 10 h u hráze Liberecké přehrady.


Dobrovolníci z Nové Akropolis se již pátým rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. Cílem úklidu bude lokalita Králova Háje a přehrady.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Vhodný oděv, obuv, rukavice a dobrou náladu s sebou!
Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist