https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/uklidme-svet-uklidme-cesko-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Ukliďme svět, ukliďme Česko!

24. dubna 2018 | Nová Akropolis
Autor: Svatopluk Moudrý, tel: 776 660 006
Nová Akropolis vás zve na ekologickou akci, která probíhá v rámci mezinárodní kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Akce je pořádána ve spolupráci s KMS Nový Hradec Králové a Městskými lesy Hradec Králové a.s.

Čas a místo setkání: Neděle, 1. května 2018 v 10 h, ohniště na pláži rybníka Biřička (50°10'13.8''N, 15°51'30.7''E)

Dobrovolníci z Nové Akropolis se již mnoho let aktivně účastní této kampaně pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. Letos budeme již po sedmé uklízet rekreační lokalitu v okolí rybníka Biřička, kde mnozí nalézají příležitost k aktivnímu odpočinku uprostřed města.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem emailem nebo telefonicky.
Svatopluk Moudrý, tel: 776 660 006 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist