https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/umistovaci-vystava-chlupacu-bez-domova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Kočičí domov Sluníčko a Útulek pro zvířata Mělník: Umisťovací výstava chlupáčů bez domova

Kočičí domov Sluníčko a Útulek pro zvířata v nouzi Mělník Vás srdečně zvou na umisťovací výstavu koček bez domova. Na akci budou také fretky z boleslavského útulku, ukázka prasátek chovaných v domácnosti a poradna záchranné stanice volně žijících živočichů.

Kočičí domov Sluníčko a Útulek pro zvířata v nouzi Mělník Vás srdečně zvou na umisťovací výstavu koček bez domova. Na akci budou také fretky z boleslavského útulku, ukázka prasátek chovaných v domácnosti a poradna záchranné stanice volně žijících živočichů Aves.
Výstava se koná 16. dubna od 10:00 do 17:00 v prostorách ISŠT Mělník a vstupné 35 kč bude použito na péči o útulkové kočky.
Přijďte prožít prima den, něco nového se dozvědět, podpořit zúčastněné neziskové organizace a kdo ví? Třeba Vám učaruje nějaká kočka, nebo fretka a Vaše domácnost bude o jednoho člena bohatší.
Na akci bude také charitativní jarmark, nákupem v některém z krámků podpoříte celou částkou zvířata bez domova.

Těšíme se.
Tereza Baudišová, tel: 722168993 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist