https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/umistovaci-vystava-kocek-bez-domova-na-melniku-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Kočičí domov Sluníčko, z.s.: Umisťovací výstava koček bez domova na Mělníku

19. dubna 2017 | Kočičí domov Sluníčko, z.s.
Autor: Tereza Baudišová, tel: 722168993
Kočičí domov Sluníčko z.s. a Mělnický spolek ochránců zvířat Vás srdečně zve na Umisťovací výstavu chlupáčů bez domova, aneb chtění - nechtění mazlíčci. Akce se koná v sobotu 22. dubna od 10:00 do 17:00 v prostorách ISŠT Mělník.

A máme tu opět jaro, období mnoha krásných a roztomilých mláďat, která se bohužel mohou stál nechtěnými či opuštěnými. Mnohým z těchto případů se však dá předejít. Přijďte si o tom s námi popovídat. Ten nejlepší domov bude hledat spousta krásných kočiček z několika útulků a také roztomilé fretky. Budeme se na Vás těšit v prostorách ISŠT Mělník, K Učilišti 2566 (u Cukrovaru) a to od 10:00 do 17:00. Vstupné 35,- Kč.
Tereza Baudišová, tel: 722168993 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist