https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/umistovaci-vystava-kocek-bez-domova-v-toulcove-dvore-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Kočičí domov Sluníčko, z.s.: Umisťovací výstava koček bez domova v Toulcově Dvoře

29. prosince 2016 | Kočičí domov Sluníčko, z.s.
Autor: Tereza Baudišová, tel: 722168993
Dne 8.1. 2017 v 11 hodin se otevřou brány pražského Toulcova Dvora ve jménu koček, aneb v lednu plný pytel koček míti, po celý rok spokojený býti!

Dne 8.1. 2017 v 11 hodin se otevřou brány pražského Toulcova Dvora ve jménu koček, aneb v lednu plný pytel koček míti, po celý rok spokojený býti!

Touto novou lidovou pranostikou Vás srdečně zve na svou IV. Umisťovací výstavu Kočičí domov Sluníčko. O nový domov zde budou mňoukat desítky kočičích nezbedů z celé republiky.

Bonusem pro všechny návštěvníky bude možnost nákupu nezbytně nutných věciček v charitativních krámcích. O zábavu se postará opět Pestrá společnost s ukázkami výcviku asistenčních pejsků, Český klub chovatelů prasátek chovaných v domácnostech nám představí i štětinatou praso-slečinku a poradí případným zájemcům, upozorní na pozitiva i úskalí chovu těchto zvířat. Co riskujete nákupem zvířete z množírny a co to vlastně množírna je, vám mohou přímo na výstavě říci zástupci organizace Nekupuj – Adoptuj. O zábavu dětských milovníků zvířat se postarají naši dobrovolníci na stanovištích se soutěžemi o hodnotné ceny. A samozřejmě nebude chybět i veterinární poradna ordinace Kheiron zdarma, kde budete mít možnost nechat si očipovat své zvíře za zvýhodněnou cenu.

Pojďme se tedy společně sejít v Toulcáku 8.1. 2017 od 11 hodin a podpořme naše kočičí bezdomovce. Co vy víte? Třeba Vás zrovna tam čeká ta pravá láska, která udělá Váš život veselejší. Během uplynulých 3 let se nám podařilo na výstavách učinit šťastných přesně 142 domácností. Překročíme tentokrát magickou dvoustovku? Uvidíme. Každá spojená packa s lidskou dlaní se počítá. A my se zase moc těšíme!
Tereza Baudišová, tel: 722168993 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist