https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/utulkove-kocky-budou-hledat-domovy-na-vystave-v-praze-5
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Kočičí domov Sluníčko, z.s.: Útulkové kočky budou hledat domovy na výstavě v Praze

23. ledna 2019 | Kočičí domov Sluníčko, z.s.
Autor: Tereza Baudišová, tel: 722168993
Dne 3.2. 2019 od 11:00 do 17:00 bude v pražském kulturním centru Plechárna hledat přes 100 kočičích uchazečů a uchazeček teplý domov, hebkou dlaň a doživotní pohodičku. Chlupaté krásky a krasavci sem dorazí z nejrůznějších koutů České republiky.

Dne 3.2. 2019 od 11:00 do 17:00 bude v pražském kulturním centru Plechárna hledat přes 100 kočičích uchazečů a uchazeček teplý domov, hebkou dlaň a doživotní pohodičku. Chlupaté krásky a krasavci sem dorazí z nejrůznějších koutů České republiky. Přijďte si pro kočku, nebo se jen podívat, či si o zvířatech popovídat.

Vaše děti se zde mohou pobavit soutěžením na několika stanovištích. Na charitativním tržišti budete moci zakoupit své milé, nebo milému, dárek k blížícímu svátku sv. Valentýna, a navíc se dozvíte úplně všechno o výcviku asistenčních psů od PEStré společnosti. Veterinární klinika KheironVet nás opět podpoří svou účastí a během akce se na jejich lékaře můžete obracet s dotazy, týkajícími se chovu domácích zvířat. Toto a možná i něco navíc dostanete za pouhých 35 korun vstupného. Veškerý výdělek poputuje na veterinární výdaje a krmení kočkám bez domova ze spolku Kočičí domov Sluníčko, který je pořadatelem výstavy.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist