https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-ceske-lipe-oslavi-den-stromu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Vlastivědné muzeum a galerie Česká Lípa: V České Lípě oslaví Den stromů

V českolipském městském parku pořádají za podpory Libereckého kraje v úterý 19. října mezi 16. a 18. hodinou ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě a Geopark Ralsko akci nazvanou Den stromů.

U sochy ženy s kyticí budou pro účastníky akce připravena odborná i tvůrčí stanoviště a v 16.15 odstartuje dendrologická vycházka po parku. V průběhu vycházky i na stanovištích se účastníci dozví, jak nejlépe rozpoznat konkrétní druh stromu podle jeho vzhledu, vůně, hmatu, ale i mnohé o ochraně stromů v naší přírodě. Trasa je nenáročná.

Bližší informace u muzejní lektorky Veroniky Ličaverové, na e-mailové adrese ekoporadna@muzeumcl.cz, na webu www.muzeumcl.cz nebo na telefonu 774 825 089. Vstup je zdarma.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist