https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-cyklopeckach-se-bude-soutezit-o-bajecne-ceny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: V Cyklopeckách se bude soutěžit o báječné ceny

19. května 2021 | Královéhradecký kraj
Příznivci cykloturistiky se mohou těšit na nový ročník soutěže Cyklopecky Východní Čechy, kterou organizuje Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu Královéhradeckého kraje a oblastními destinačními společnostmi.

Autoři soutěže nachystali 15 tras s cyklistickými tipy z Královéhradeckého a Pardubického kraje. Na těchto trasách jsou umístěna razítkovací místa. Každý, kdo nasbírá alespoň pět razítek z pěti různých tras, může hrát o jízdní kola, pobyty na různých místech východních Čech a další krásné ceny.

Soutěž startuje 1. června a potrvá do konce září.

Všechny podrobnosti k soutěži, a především dobré cyklistické tipy naleznete na webu www.cyklopecky.info.

Poznejte krásy východních Čech ze sedla kola!

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist