https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-kvetnu-startuje-devaty-rocnik-souteze-do-prace-na-kole.zapojit-se-muzete-i-vy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: V květnu startuje devátý ročník soutěže Do práce na kole. Zapojit se můžete i vy

8. dubna 2019 | Královéhradecký kraj
V průběhu května se uskuteční devátý ročník celostátní výzvy Do práce na kole. Soutěž má za cíl motivovat co nejvíce lidí k využití bezmotorového dopravního prostředku pro přepravu do a z práce. Využít můžete například jízdní kolo, in-line brusle, koloběžku či chůzi nebo běh.

V květnu startuje 9. ročník soutěže Do práce na kole. Zapojte se

Každý tým, který během května najede průměrně alespoň dvě třetiny jízd do práce a z práce na kole či jiným bezmotorovým dopravním prostředkem, má šanci vyhrát. Odměněni budou ale také ti, kdo našlapou nejvíc kilometrů. Registrace jsou otevřené až do 30. dubna na www.dopracenakole.cz.

Do loňského ročníku vyjelo, vyběhlo a vyšlo 16 347 účastníků z 1838 firem a institucí. Společně docílili celkem 3,56 milionu šetrných kilometrů.
tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist