https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-plzenskem-kraji-se-poprve-rozjedou-vlaky-do-stanice-recyklace
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ELEKTROWIN a.s.: V Plzeňském kraji se poprvé rozjedou vlaky do stanice recyklace

30. září 2016 | ELEKTROWIN a.s.
Autor: Eliška Paulová, tel: 606028817
Vysloužilé elektrospotřebiče mohou lidé díky akci Jízda do stanice recyklace odevzdat ve speciálně označených vlakových soupravách i v určených stanicích. Pro prvních 300 „aktérů“ jsou připraveny odměny. Akci připravil Plzeňský kraj ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN a Českými drahami.
Jízda do stanice Recyklace startuje v pondělí 3. října 2016 na trase Plzeň hlavní nádraží – Domažlice a zpět. Speciálně označené vlakové soupravy budou na této trase sbírat vysloužilé elektrospotřebiče až do čtvrtka 6. října. Zájemci mohou odevzdat nepotřebné elektrospotřebiče do červených kontejnerů ve stanicích Plzeň hlavní nádraží a Nýřany.
Prvních 300 cestujících, kteří vysloužilý spotřebič v rámci akce Jízda do stanice Recyklace přinesou, si za něj budou moci vybrat dárek. Každý navíc získá los. Pro ty, na které se už dárky nedostanou, čeká za odevzdaný spotřebič výherní los a drobná odměna.
Losování proběhne v pondělí 10. října 2016, pět vylosovaných získá nový elektrospotřebič v hodnotě 1000 korun. Informaci o výhře obdrží textovou SMS zprávou, výhra jim bude doručena kurýrem na adresu, kterou výherce uvede, a to do týdne po slosování.
„Akce je finančně podpořena Plzeňským krajem a společností České dráhy, která se podílí na její celkové propagaci a poskytla prostory i vlakové soupravy, jež budou v rámci stávajícího jízdního řádu vybaveny sběrnými koši a netradičními průvodčími,“ vysvětluje Jan Marxt ze zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN.
Eliška Paulová, tel: 606028817 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist