https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-praze-byla-slavnostne-otevrena-nova-prodejna-cyklospecialit
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Cyklospeciality.cz: V Praze byla slavnostně otevřena nová prodejna Cyklospecialit

7. dubna 2016 | Cyklospeciality.cz
Autor: CYKLOSPECIALITY.CZ, tel: 537 021 012
V pátek 18.3. byla slavnostně otevřena nová prodejna Cyklospeciality.cz. V rámci slavnostního otevření si zákazníci mohli otestovat anglická skládací kola značky Brompton, zúčastnit se diskuse o městské cyklistice, občerstvit se kávou, vínem a nealkoholickými nápoji.

Dle vyjádření majitele společnosti Ondřeje Bruneckého stala za stěhováním snaha nabídnout zákazníkům větší prostor, ve kterém by si mohli prohlédnout kompletní sortiment. Zákazníci si nově na prodejně můžou prohlédnout lehká dětská kola, odrážedla, koloběžky, městská i skládací kola. Kromě toho hrála dle našich informací roli i lepší poloha prodejny, která je nyní snadno dostupná autem i městskou hromadnou dopravou.

Nově přestěhovanou prodejnu naleznete na ulici Nuselská 111/21.

Více informací včetně aktuální otevírací doby získáte na stránkách htttp://www.cyklospeciality.cz/clanky/prodejna-praha/.
CYKLOSPECIALITY.CZ, tel: 537 021 012 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist