https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-senatnich-volbach-podporujeme-jana-holaska
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených Královéhradecký kraj: V senátních volbách podporujeme Jana Holáska

V podzimních senátních volbách jsme se v obvodu Hradec Králové rozhodli podpořit JUDr. Jana Holáska, LL.M., královéhradeckého zastupitele, advokáta a zakládajícího společníka přední advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners.

Jeho největšími tématy jsou rozvoj města v návaznosti na jeho kulturní i přírodní dědictví a dostupné bydlení. Jan Holásek je pro nás člověk, který dokáže věci řešit konstruktivně, vést dialog a spojovat. Jen díky tomu jsme se na jeho podpoře shodli s dalšími šesti subjekty, kterými jsou Hradecký demokratický klub, TOP 09, Liberálně ekologická strana Změna pro Hradec a Zelení, SENÁTOR 21 a Volba pro město – Hradec Králové.

Držíme palce!

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist