https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/v-sobotu-22-dubna-zahaji-liberecka-zoo-svou-98-sezonu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: V sobotu 22. dubna zahájí liberecká zoo svou 98. sezónu

19. dubna 2017 | ZOO Liberec
Autor: Barbara Tesařová, tel: 778 717 788
Zahájení sezóny v nejstarší zoo v Čechách je opět spojeno s oslavou mezinárodního Dne Země. Ten byl založen především jako ekologicky zaměřený svátek, během kterého se organizace po celém světě snaží upozornit na dopady ničení životního prostředí a na krásu přírody kolem nás.

Na návštěvníky ZOO Liberec čeká kromě našich jarních mláďat i bohatý doprovodný program, který bude začínat v 10. 00 a potrvá až do 14. 00. V celém areálu zoo bude připraveno mnoho interaktivních, zábavných a vzdělávacích stanovišť, kde si návštěvníci budou moci vyrobit svůj vlastní hmyzí příbytek a ptačí budku či si vyzkoušet, jaké je to být včelařem.

Pro nejmenší proběhne od 13. 00 v Bistru Gibon pohádkový program s názvem „Cirkus plný pohádek.“

V budově ZOOExpo budeme v 11. 00 a ve 14. 00 promítat poutavý dokument s názvem „Je s námi konec?“, jehož hlavním hrdinou je známý herec a posel míru při OSN, Leonardo Di Caprio.

Součástí doprovodného programu je i oblíbené komentované krmení slonů a lachtanů.

Do oslav mezinárodního Dne Země se v současnosti zapojuje více než miliarda lidí po celém světě. Stal se tak největším světským svátkem, který slaví lidé společně na celé planetě bez ohledu na původ, víru či národnost. Přijďte ho oslavit společně s námi!

Všichni jste srdečně zváni!
Barbara Tesařová, tel: 778 717 788 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist