Mgr.Kateřina Goroškov "> Vánoční dárek pro vaše čtyřnohé kamarády od Grub Barf pro psy i kočky - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vanocni-darek-pro-vase-ctyrnohe-kamarady-od-grub-barf-pro-psy-i-kocky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Vánoční dárek pro vaše čtyřnohé kamarády od Grub Barf pro psy i kočky

4. prosince 2023 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Český kapr k Vánocům neodmyslitelně patří. Proto zařazuje i česká firma Grub BARF do výroby pro čtyřnohé kamarády specialitu Grub BARF Vánoční kapr se salátem. Jedná se o kapra z českých rybníků a řek, který je obohacen o zeleninu, tedy bramborový sváteční salát. Vánoční kapr GRUB BARF je opravdu svátečním pokrmem, který poskytne vašemu mazlíčkovi to nejlepší. Je dobře stravitelný a nabízí nepřeberné množství minerálů a vitamínů, které stejně tak jako my i psi a kočky v zimě potřebují. Následkem je celková úleva organismu zvířete. Kočky převážně upřednostňují čistě masovou stravu, a tak výrobce kvalitního a čerstvého krmiva Grub BARF doporučuje jako vánoční menu pro ně výrobek Drůbeží ve vlastní šťávě. Ten je vhodný jak pro kočky, tak psy, a to jakéhokoli věku o zdravotního stavu. Prožijte poklidné a chutné Vánoce s plně vyváženou stravou od Grub BARF. A pokud nemáte sami domácího mazlíčka, může Vám posloužit jako pěkný dárek pro vaše blízké. Nevíte-li čím přesně čtyřnohého kamaráda obdarovat, můžete využít pro vaše známé i dárkové vouchery v hodnotě, jakou sami zvolíte.

„Naším obvyklým celoročním sortimentem je výrobek Rybí maso ve vlastní šťávě. Na Vánoce ale obohacujeme sortiment o Grub BARF Kapra se salátem,“ uvádí Simona Princová, majitelka společ-nosti na výrobu speciálních krmiv ŽRASO s.r.o. „Rybí maso je bohaté na plnohodnotné bílkoviny, minerální látky jako fosfor, fluór, sodík. Červené rybí maso obsahuje více minerálních látek než bílé. Tučné maso je bohaté na vitamíny A a D, ve svalovině a vnitřnostech vitamíny A, B1, B2, B12. Ryby všeobecně vaříme z celých kusů, nikoli z různých separátů. Velikost kousků rybího masa se odvíjí od druhu ryby a možností našich dodavatelů. Nezapomínejme ani v zimě na nezbytnou pestrost stra-vy. Stejně jako v přírodě, kde se strava mění v závislosti na ročním období a spousty přírodou říze-ných okolností. Pestrost stravy se odráží na dobré kondici zvířat, a také na stabilitě jejich psychiky,“ dodává Simona Princová.
Kapr se salátem

Rybí maso je vysoce hodnotná potravina, která poskytuje organismu psa a kočky stavební materiál, energii a ochranné látky. Výrobek obsahuje rybí maso, redukovanou silnou šťávu z rybích kostí, kolagen, sodík, vápník, fosfor, hrubou vlákninu, protein. Vánoční kapr se salátem je určen primárně pro psy. Dávkování záleží na velikosti psa. Cena výrobku ve 220 ml balení je 49 Kč.
Drůbeží ve vlastní šťávě

je výrobek z drůbežího trhaného masa, redukovaného vývaru z drůbeže a kolagenu ošetřeno tlakovou sterilizací, bez přidání konzervantů či dochucovadel. Drůbeží maso obsahuje minerály jako fosfor, hořčík, železo, vápník, draslík nebo selen. Z vitamínů stojí za zmínku hlavně ty ze skupiny B. Především pak vitamin B3 (niacin), vitamin B5 (kyselina pantothenová) a vitamin B6. Je lehce stravitelné, vhodné jako dietní varianta krmiva pro citlivé zažívání psů a koček. Výrobek je k dostání ve dvou typech balení, a to ve 440 ml za 95 Kč nebo 220 ml za 47 Kč.

Krmivo pro psy a kočky české firmy Žraso je jedinečné a unikátní. Používané suroviny jsou z toho nejlepšího a dále složení a jejich kombinace je podstatná. Firma používá například i čerstvý hmyz jako doplněk stravy a má s tím skvělé výsledky. Vyrábí také terapeutické krmivo pro psy a kočky, které pozitivně hodnotili i na VŠCHT.

Výrobky GRUB BARF lze zakoupit v prodejnách sítí Happy ZOO, Zvěrokruh, Archa Řevnice, Easy BARF, Krmím masem A dále na e-shopech www.grub-barf.cz, www.superzoo.cz, www.rohlik.cz, www.kosik.cz, www.krmimasem.cz nebo www.mall.cz. Rovněž ve vybraných obchodech sítě Kaufland.
Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist