Radek Drahný "> Vaříme pivní narozeninový speciál - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/varime-pivni-narozeninovy-special
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: Vaříme pivní narozeninový speciál

2. června 2023 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
Smrkové výhonky, ostružiny, lišejník pukléřka islandská a anýz, to jsou hlavní suroviny limitovaného piva H12 KRNAP 2023 ALE, který právě v těchto dnech vaří vrchlabský minipivovar Hendrych. Hotový výrobek bude k dispozici do měsíce.

Každé narozeniny si zaslouží něco výjimečného. Při 55. výročí založení Krkonošského národního parku nabídl vrchlabský minipivovar Hendrych zákazníkům limitované pivo KRNAP ALE. Spolupráce místního pivovaru a Správy KRNAP se osvědčila. Proto spolu s pivovarem Hendrych už poslední rok ladíme výrobu limitované edice, svrchně kvašeného světlého ALE, která je inspirovaná přírodou Krkonoš. Z veskrze místních surovin (až na smrkové výhonky se ale jedná o běžně zakoupitelné přísady a suroviny) vzniká netradiční pivo v kategorii florální ALE, které – věříme – si najde své zájemce.

Pivo bude k dispozici v dárkových kazetách, 1l PET lahvích i KEG sudech nejenom přímo v pivovaru ve Vrchlabí, ale také v restauracích spolupracujících s pivovarem Hendrych.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist