https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ve-stredu-5-4-2017-probehne-v-zoo-liberec-finale-sedmeho-rocniku-oblibene-vedomostni-souteze-s-nazvem-zooriskuj
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: Ve středu 5. 4. 2017 proběhne v ZOO Liberec finále sedmého ročníku oblíbené vědomostní soutěže s názvem ZOORiskuj

3. dubna 2017 | ZOO Liberec
Autor: Barbara Tesařová, tel: 778 717 788
ZOORiskuj se pravidelně účastní žáci základních škol a gymnázií z celého Libereckého kraje. Letošní ročník předčil svou účastí všechny předešlé ročníky a v rozřazovacím kole porovnávalo své nabyté vědomosti celkem 81 týmů z 21 libereckých škol.

Do finále ale mohlo postoupit pouze osm nejlepších. Nejvyššího skóre dosáhly týmy ze ZŠ 28. Října v Turnově, ZŠ Oblačná, Podještědského gymnázia, ZŠ Křižanská, ŽŠ Dobiášova, ŽŠ Kaplického a Gymnázia F. X. Šaldy. Ti všichni se utkají v napínavém finále. Které vypukne v 09. 00 již tuto středu v prostorách Lidových sadů. Máme pro ně připraveno celkem 56 otázek ze sedmi různých oblastí, které se týkají zvířat a aktivit naši zoologické zahrady a témat ekologie a udržitelného rozvoje.

Díky finanční podpoře Libereckého kraje je letošní ročník zcela výjimečný a rozšířený o mnoho interaktivních prvků.
Finále se také jako doprovod účastní i velký počet spolužáků, kteří své kamarády podporují prostřednictvím bouřlivého potlesku a originálních transparentů, a akce má vždy velmi napínavou a soutěživou atmosféru.

Všichni jste na akci srdečně zváni.
Barbara Tesařová, tel: 778 717 788 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist