https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ve-vlacich-ceskych-drah-objednanych-plzenskym-krajem-plati-od-1-ledna-2018-nove-slevy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

České dráhy: Ve vlacích Českých drah objednaných Plzeňským krajem platí od 1. ledna 2018 nové slevy

28. prosince 2017 | České dráhy
Slevy podle tarifu Plzeňského kraje budou platit denně po celý rok mezi stanicemi na území Plzeňského kraje, a to pouze ve 2. vozové třídě vlaků Českých drah provozovaných v rámci „Smlouvy o závazku veřejných služeb“ uzavřené mezi Českými drahami a Plzeňským krajem v osobních a spěšných vlacích a v rychlících z Klatov do Železné Rudy-Alžbětína a zpět.

Za 50 % základního jízdného budou cestovat studenti ve věku 15 až 26 let, důchodci, držitelé zlaté Jánského plakety, váleční veteráni a ti, kteří čerpají mateřskou/rodičovskou dovolenou. Studenti navíc budou za uvedenou slevu cestovat v kterékoli relaci v kraji po celý kalendářní rok. Za 25 % základního jízdného pojedou žáci ve věku 6 až 15 let. I pro žáky platí, že budou tuto slevu moci využívat po celý kalendářní rok, na cestách po celém území Plzeňského kraje.

Čerpání slev je podmíněno pouze prokázáním této slevy nahrané v čipu Plzeňské karty nebo In Karty. Příslušný profil cestujícího lze nahrát do Plzeňské karty nebo In Karty podle podmínek Plzeňských městských dopravních podniků výhradně na jejich kontaktních místech.

Obvod tratí, na kterých platí jízdenky vydané se slevou podle Tarifu Plzeňského kraje:
trať 160: Plzeň hl. n. – Žihle
trať 162: (Mladotice) - Kralovice u Rakovníka - Kožlany
trať 170: Kařez – Plzeň hl. n. – Chodová Planátrať 175: Rokycany – Nezvěstice
trať 176: Chrást u Plzně – Radnice
trať 177: Pňovany zastávka – Bezdružice
trať 178: Svojšín – Bor
trať 180: Plzeň hl. n. – Česká Kubice
trať 181: Nýřany – Heřmanova Huť
trať 182: Staňkov – Poběžovice
trať 183: Plzeň hl. n. – Železná Ruda-Alžbětín
trať 184: Domažlice – Planá u Mariánských Lázní
trať 185: Horažďovice předměstí – Domažlice
trať 190: Plzeň hl. n. – Horažďovice předměstí
trať 191: Nepomuk – Kasejovice
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist