https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/veletrh-uspor-energie-2019-prave-odstartoval-pojedte-s-nami
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Energy Centre České Budějovice: Veletrh úspor energie 2019 právě odstartoval, pojeďte s námi!

27. února 2019 | Energy Centre České Budějovice
Autor: Mgr. Ivana Hlinková, tel: 777 030 325
Stavíte dům? Chcete využít kotlíkové dotace a řešíte změnu zdroje vytápění? Rekonstruujete interiér, měníte okna a dveře nebo se chystáte svůj dům lépe zabezpečit? Pojeďte s námi v pátek 1. 3. do hornorakouského Welsu na Veletrh úspor energie (Energiespramesse), který nabízí poslední novinky na trhu! Kotle na biomasu, tepelná, čerpadla, fotovoltaiku a fototermiku, stavební materiály, ale i moderní koupelny a kuchyně, stínící techniku, vrata, ploty a mnohé další.

Stavíte dům? Chcete využít kotlíkové dotace a řešíte změnu zdroje vytápění? Rekontruujete interiér, měníte okna a dveře nebo se chystáte svůj dům lépe zabezpečit? Pojeďte s námi v pátek 1. 3. do hornorakouského Welsu na Veletrh úspor energie (Energiespramesse), který nabízí poslední novinky na trhu! Kotle na biomasu, tepelná, čerpadla, fotovoltaiku a fototermiku, stavební materiály, ale i moderní koupelny a kuchyně, stínící techniku, vrata, ploty a mnohé další. Zajišťujeme dopravu z Českých Budějovic, vstupenku na veletrh a průvodce. Za 490,- Kč vás čeká celodenní výlet do města, které nabízí nejen veletržní areál, ale i bezplatnou městskou ZOO, rozhlednu a malebné historické centrum. Bližší informace o veletrhu naleznete na www.energiesparmesse.at, k jednodennímu autobusovému zájezdu na veletrh na www.eccb.cz.
Mgr. Ivana Hlinková, tel: 777 030 325 tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist