https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/veronika-tomkova-nove-zvolena-do-krajskeho-vyboru-pro-dopravu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

TOP 09 Královéhradecký kraj: Veronika Tomková nově zvolená do krajského výboru pro dopravu

Novou členku Výboru pro dopravu Zastupitelstva Královéhradeckého kraje zvolili Veroniku Tomkovou (TOP 09) na svém zářijovém zasedání krajští zastupitelé.

Po rezignaci Jindřicha Vedlicha je mezi 14 členy tohoto poradního orgánu krajského zastupitelstva jedinou ženou. Výbor zasedá zpravidla jednou měsíčně a zabývá se například organizací veřejné autobusové a drážní dopravy, stavem cca 3300 km silnic II. a III. třídy nebo jejich údržbou.

„Věřím, že i v této oblasti může ženský úhel pohledu prospět a těším se na spolupráci s přínosem, jak pro Královédvorsko, tak i celý Královéhradecký kraj,“ uvedla nová členka dopravního výboru a zastupitelka města Dvůr Králové nad Labem za DKoalici Veronika Tomková.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist