https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vikendova-akce-na-pomoc-prirode-chko-kokorinsko
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Děti Země: Víkendová akce na pomoc přírodě CHKO Kokořínsko

15. srpna 2018 | Děti Země
Dobrovolníci opět vytvářeli tůně pro vzácné živočichy

Už počtvrté se konala v srpnu na Kokořínsku víkendová akce na pomoc přírodě. Scházejí se na ní dobrovolníci z táborů a víkendovek Dětí Země na Kokořínsku, které probíhaly v letech 1993 a 2008 pod vedením Dětí Země – Klubu za záchranu Polabí.

Účastníci pracovní víkendovky letos pomáhali v přírodní památce Černý důl u Tubože, kde ručně čistili a vytvářeli tůně pro rozmnožování chráněných obojživelníků, zejména mloků a čolků. V doprovodném programu nechybělo např. noční pozorování raků nebo výlety do okolí.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist