https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vlakem-na-oktagon-mma-do-edenu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

České dráhy: Vlakem na Oktagon MMA do Edenu

5. června 2024 | České dráhy
V sobotu 8. června večer se v pražské Fortuna Areně uskuteční turnaj bojových sportů Oktagon MMA. České dráhy v souvislosti s očekávaným zájmem fanoušků posílí večerní a noční vlakové spoje ze zastávky Praha-Eden.

Ve stanici Praha-Eden budou v sobotu mezi 16. a 20. hodinou mimořádně zastavovat rychlíky Vltava a Silva Nortica (vlaky R 712, R 708, R 706, R 725, R 323 a R 729).

Večerní a noční regionální spoje budou posíleny na kapacitu denního provozu, každý osobní vlak by tak měl disponovat kapacitou pro až 600 sedících osob. Celková kapacita vlaku je pak nejméně dvojnásobná. Navíc dojde k přidání jednoho mimořádného nočního spoje na trase Praha-Eden – Praha-Vršovice – Praha hl.n. s odjezdem z Edenu v 0:38 hod.

Vlak představuje jednoznačně nejpohodlnější a nejrychlejší cestu ke stadionu. Zastávka Praha-Eden je jen pár minut chůze od stadionu a fanoušci tak mají možnost se vyhnout dopravním zácpám i přeplněným tramvajím a autobusům MHD. Během soboty zastávku Praha-Eden obslouží až 40 párů pravidelných vlaků.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist