https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vlastnicka-struktura-dodavatele-komponentu-pro-litacku-nema-zadny-vliv-na-jeji-budoucnost
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených: Vlastnická struktura dodavatele komponentů pro Lítačku nemá žádný vliv na její budoucnost

26. února 2016 | Strana zelených
V souvislosti se zprávami o vstupu finanční skupiny J&T do společnosti XT Card, považují pražští zastupitelé SZ za důležité zdůraznit, že provozovatelem Lítačky je městská společnost Operator ICT. Ta vlastní veškerá práva k užívání i technologické know-how nutné k provozu a dalšímu rozvoji. „Změna ve vlastnické struktuře dodavatelů dílčích služeb pro Operátora ICT nemá žádný vliv na provoz či náklady spojené s Lítačkou. Chyby, za které město pyká v případě Opencard, neopakujeme,“ uvedla Petra Kolínská (SZ), předsedkyně výboru ZHMP pro legislativu, veřejnou správu, protikorupční opatření a informační technologie.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist