Mgr.Kateřina Goroškov "> Vše pro děti od značky Frosch - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vse-pro-deti-od-znacky-frosch
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Vše pro děti od značky Frosch

19. února 2024 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Před narozením i po narození miminka řeší maminky řadu nejrůznějších otázek. Od zdravotního stavu sebe, dítěte, stravy po používání vhodných prostředků v domácnosti. Najednou se vynoří otázka, jak správně ošetřovat například dudlíky nebo kojenecké láhve a čím mýt dětské nádobí u batolat, která vše strkají do pusinek. Zda obyčejnou vodou? A stačí to nebo jaký přípravek je vhodný? Podobné otázky vyvstávají s praním prádla, které se denně i několikrát mění. A jak pečovat o malé děti samotné? Co je vhodné pro jejich koupel? Spokojené miminko je přitom to nejdůležitější, protože pak odpadne zbytečný pláč spojený s bolestí bříška nebo štiplavé oči při koupaní. Pokud je spokojené miminko, je spokojená celá rodina a hlavně maminka. Ekologická značka si toto uvědomuje a nabízí ucelenou řadu Frosch Baby. Ta zahrnuje čistící přípravky jak spojené se stravováním, praním, ale i koupáním těch nejmenších dětí. Přípravky mohou využít všichni s citlivou pokožkou, protože jsou navrženy opravdu s rozmyslem. Řada Baby zahrnuje Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky, Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů, Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Pro hygienu dětí je pak určeno Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti a Frosch sprchový gel a šampon pro děti s přídavkem panthenolu. Výrobky značky Frosch zaručují bezpečnost. Mají neutrální pH 5,5, jsou hypoalergenní a neobsahují barviva ani vonné oleje. A navíc jsou ekologické, a to jak svým obsahem, tak obaly, které jsou vyrobeny ze 100% recyklátu a jsou opět recyklovatelné. Jejich používáním dopřejete to nejlepší jak svým dětem, tak planetě, a to bez jakéhokoli omezování.

„Pokožka dětí je velmi citlivá, zaslouží si proto tu nejjemnější a nejšetrnější péči. Dětské prací gely pro miminka a batolata by tedy měly být navrženy s ohledem na specifické potřeby dětské pokožky. V naší kategorii Frosch Baby najdete nejen šetrné a ekologické prací prostředky pro miminka, ale také například hygienický čistič na dětské potřeby a omyvatelné povrchy, s nimiž děti přichází do kontaktu,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka pro značku Frosch.„Dětské prádlo je neustále v kontaktu s citlivou dětskou pokožkou, proto je důležité věnovat praní oblečení pro miminka zvýšenou pozornost a zvolit vhodné přípravky. Naše eko prací prášky a prací prostředky pro děti, miminka a novorozence se postarají o to, že bude vaše prádlo hygienicky čisté a beze skvrn. Prací prostředky Frosch mají speciálně vyvinutou recepturu pro potřeby kojenců, dětí a alergiků, takže se můžete spolehnout na to, že jsou maximálně šetrné i k té nejcitlivější pokožce miminek již od narození,“ dodává Markéta Terčová.

Pro první krůčky bez chemie.
Logo Frosch Baby označuje hypoalergenní řadu produktů, kterou značka Frosch vyvinula speciálně pro bezpečnou čistotu novorozenců a malých dětí. Produktová řada Baby usnadní maminkám výběr vhodných produktů pro svoji domácnost, protože je kompletní a zahrnuje vše od prostředků pro použití v kuchyni, po praní až po hygienu dětí. Sortiment zahrnuje Tekutý Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky a Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů.

Do kuchyně a jídelny

Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky EKO, 500 ml. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva. Doporučená cena je 119 Kč

Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů EKO, 500 ml vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5. Doporučená cena je 124 Kč.
Na praní

Frosch EKO Baby Prací prostředek na kojenecké prádlo 1500 ml
Ekologický prací prostředek na kojenecké prádlo patří k přípravkům s vysokou prací silou a maximální šetrností k dětské pokožce. Přináší účinné přírodní složení s výtažkem z heřmánku, odstraňuje skvrny z bílého i barevného prádla, je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou dětskou pokožku a pokožku alergiků, neobsahuje barviva ani konzervanty. Poradí si s mnoha druhy odolných skvrn, například od mléka, kaší, mrkve nebo dětských příkrmů na bílém i barevném prádle. Jeho složení s výtažky z heřmánku je šetrné k citlivé pokožce kojenců, malých dětí a alergiků. Prací prostředek je dermatologicky testovaný. Doporučená cena je 270 Kč.

Frosch EKO Baby Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo 750 ml
Chcete docílit toho, aby kojenecké prádlo, dětské přikrývky a další textilie byly co nejjemnější a nejměkčí? Pak si přizvěte na pomoc ekologické hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo. Spolehnout se můžete na účinné přírodní složení s obsahem výtažku z heřmánku. Složení je šetrné nejen k přírodě, ale i k citlivé dětské pokožce, což potvrdily i dermatologické testy. Doporučená cena je 116 Kč.

Frosch EKO Baby Sprej na skvrny na kojeneckém prádle 300 ml
Ekologický sprej na skvrny na kojeneckém prádle patří ke speciálním přípravkům, které jsou velmi šetrné k přírodě a k dětské pokožce. Přírodní složení s obsahem citrátu si poradí s odolnými a zaschlými skvrnami z kojeneckého prádla. Z bílého i barevného prádla snadno odstraní například skvrny od mléka, kaší nebo dětských příkrmů. Doporučená cena je 173 Kč.
Do koupelny

Na čisté ruce dohlíží žabička

Zvídavé dětské ručičky rády objevují svět a seznamují se tak se svým okolím. Ruce jsou však jedním z přenašečů bakterií či virů, a jejich správné mytí je proto zcela zásadní. Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti v dávkovači 300 ml obsahuje hodnotné zvlhčující přísady, které poskytují ochranu povrchu pokožky a je vhodné pro časté používání. Hypoalergenní složení přírodního mýdla jemně čistí a chrání pokožku dětských rukou. Složení s neutrálním pH zajišťuje příjemný, čistý a hebký pocit po umytí. Receptura neobsahuje mikroplasty, parabeny, EDTA ani barviva a mýdlo velmi dobře snáší i citlivá dětská pokožka. Praktický dávkovač je vyroben v několika veselých designových variantách s obrázky žabičky, která potěší děti při každém mytí rukou. Doporučená cena: 81,90 Kč.

Mytí vlásků bez slziček
Pro hygienu celého těla a vlásků přináší značka Frosch sprchový gel a šampon pro děti 300 ml, který je vyvinut s recepturou zajišťující extra jemnou péči pro citlivou pokožku dětí. Šetrné složení umyje celé tělo a přidaný panthenol se postará o hydrataci. Výtažky z pšeničného proteinu usnadňují rozčesávání dětských vlásků a navrací jim vitalitu. Jemné složen neštípe v očích při mytí vlásků a je pH neutrální. Receptura neobsahuje mikroplasty, parabeny, EDTA, ropné složky, ani složky živočišného původu. Frosch Senses sprchový gel a šampon pro děti je k dostání je ve 3 barevných provedeních, to růžové, zelené a modré. Doporučená cena: 85,90 Kč.
Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist