Dalibor Kotek "> Výběr plastových oken je nutné důkladně zvážit - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vyber-plastovych-oken-je-nutne-dukladne-zvazit
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Stav Agency s.r.o.: Výběr plastových oken je nutné důkladně zvážit

22. února 2024 | Stav Agency s.r.o.
Autor: Dalibor Kotek, tel: 602458045
Vyberte okna, která odpovídají stylu vašeho domu. Mějte na paměti, že moderní a tradiční domy mohou vyžadovat odlišné styly oken. S tím souvisí i barva a dekorativní prvky, které odpovídají vašim preferencím a designu domu.
Důkladně promyslete způsob otevírán. Rozhodněte se, jakým způsobem byste chtěli, aby se okna otevírala. Například zda by měla být otevíratelná dovnitř, ven, nebo zda by měla mít speciální funkcionalitu, jako je vyklápění.
Při výběru oken dle tepelné izolace hledejte okna s vysokou tepelnou izolací, ideálně s trojsklem a více komorovými rámy, které minimalizují tepelné ztráty a snižují náklady na vytápění. Ujistěte se, že vámi vybraná okna mají kvalitní těsnění a distanční rámečky, které minimalizují únik tepla a zabrání rosení oken.
Ani sebelepší okna špatně nainstalovaná nesplní vaše požadavky. Vyberte renomovaného dodavatele oken, který poskytuje nejen kvalitní výrobky, ale také profesionální montáž a záruku na své produkty.
Dávejte přednost firmám s dlouholetými zkušenostmi v oboru, jako je například společnost Stav Agency s.r.o. z Liberce.
Cena bude určitě jedním z významných faktorů při výběru oken, ale při svém rozhodování se neřiďte pouze cenou.
Pečlivě zvažte všechny faktory a neváhejte se poradit s odborníky, pokud máte jakékoli pochybnosti nebo otázky týkající se výběru plastových oken pro váš domov.
https://www.stav-agency.cz/
https://www.stav-agency.cz/vyber-plastovych-oken-je-nutne-dukladne-zvazit/
Dalibor Kotek, tel: 602458045
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

KN

Kristýna Novotná

26.3.2024 09:21
My jsme taky mysleli, že budeme měnit celá okna, ale nakonec jsme zjistili, že bude stačit nové těsnění z https://www.e-texim.cz/tesneni/ . Ušetřili jsme díky tomu fakt hodně peněz, které se nám budou hodit na jiné věci, protože nás čeká kompletní rekonstrukce domu. Jsem ráda, že nám to kamarád poradil a zbytečně jsme se nepouštěli do výměny celých oken.
Odpovědět
reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist