https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vydejte-se-vstric-udrzitelnejsi-budoucnosti.rostlinne-alternativy-mleka-body-future-nabizi-nejen-skvelou-chut-ale-maji-i
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Vydejte se vstříc udržitelnější budoucnosti. Rostlinné alternativy mléka Body&Future nabízí nejen skvělou chuť, ale mají i nižší uhlíkovou stopu

11. dubna 2023 |
Rostlinné nápoje už nejsou jen pro vegany a ty, kteří jsou alergičtí na laktózu a mléčné výrobky. Naopak se stávají běžnou součástí jídelníčků mnoha z nás. A není divu. Kvalitní rostlinné alternativy mléka jsou totiž výživné, nabízí různé atraktivní příchutě a můžeme je použít téměř ve všech běžných receptech – od dezertů až po omáčky. Ty od Body&Future se pyšní vysoce kvalitním složením obohaceným o živiny jako je vápník a vitamín D3, které u běžných rostlinných nápojů nejsou vždy standardem. Navíc jsou vyrobené na Slovensku, skvěle chutnají a můžete si vybrat z velkého množství příchutí. Nově jsou také jako jediné na trhu k dostání v unikátním obalu s moderním uzávěrem, který má nižší uhlíkovou stopu.

Atraktivní příchutě kokos, mandle, kakao, sója nebo rýže– zvolte si tu svou nejmilovanější

Rostlinné alternativy mléka od slovenské firmy Body&Future nabízí nejen vysokou kvalitu, skvělou chuť a velké množství příchutí. Benefitem těchto rostlinných nápojů je také složení obohacené o vitamín D3 a vápník. A proč jsou vlastně tyto živiny do rostlinných nápojů Body&Future přidávány? V čem jsou tyto látky pro naše tělo nezbytné? Vitamín D3 nám pomáhá udržovat v kondici náš imunitní systém a může působit preventivně proti vzniku srdečních onemocnění. Navíc nám pomáhá udržovat naše kosti a zuby zdravé. Vápník se zase stará o to, aby naše zuby a kosti byly správně tvrdé a pevné.

Rostlinné alternativy mléka od Body&Future seženete v několika skvělých příchutích – Cacao, Soya, Coconut, Almond a Rice, takže si vybere úplně každý. Navíc je můžete střídat podle vaší momentální nálady a chutě či receptu. Už jste vyzkoušeli třeba cappuccino s mandlovým nápojem, smoothie s kakaovým nebo třeba moučník z kokosového nápoje?


Nový obal inspirovaný budoucností a přírodou

Není to však jen vysoká kvalita, jedinečné složení, všemi milovaná chuť a lokální výroba, čím se může značka Body&Future pochlubit. Jako první na trhu navíc přichází s ekologičtějším tetrapakovým obalem, který je z 86 % vyroben z obnovitelných zdrojů (dřeva a cukrové třtiny). Při jeho výrobě se také vyprodukuje o 23 % méně CO2 v porovnání s běžným kartonovým obalem, takže má mnohem menší uhlíkovou stopu než klasický obal.

Velkou změnou prošlo i samotné víčko. Nový uzávěr je nově pevně připevněný k obalu a je – stejně jako samotný obal – vyrobený z obnovitelné cukrové třtiny. Kromě toho, že je ekologičtější je navíc pohodlnější a jednodušší na použití, takže se vám s ním bude snáze manipulovat. Je to zkrátka nový uzávěr, který se NEZTRATÍ! Ani z obalu, ani v přírodě.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist