https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vyjadreni-petra-hladika-k-clanku-mlade-fronty-dnes
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

KDU-ČSL: Vyjádření Petra Hladíka k článku Mladé fronty DNES

27. února 2023 | KDU-ČSL
Divize Agrofertu s cílem zničit Hladíka vyprodukovala další pěkně lživý článek. Uvádím na pravou míru - pan Polívka má odborné i manažerské schopnosti dělat práci ředitele odboru, předtím pracoval jako vedoucí mé kanceláře v Brně a řídil 5 lidí. Každý má právo si svůj nejbližší tým poskládat, obzvlášť, pokud se jedná o komunikaci. I proto jsou tyto pozice pod zákoníkem práce a ne pod zákonem o státní službě. Je absurdní, z čeho se MF Dnes snaží udělat téma. Pan Polívka navíc není členem KDU-ČSL. Bydlím v bytě, který jsme si pronajal sám a sám také platím nájemné. Jo a vizitky, o tom jsem nevěděl, ale první poputuje do Mladé fronty.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist