ANERI "> Výměnou starých oken snížíte energetickou náročnost vašeho domu - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vymenou-starych-oken-snizite-energetickou-narocnost-vaseho-domu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Stav Agency s.r.o.: Výměnou starých oken snížíte energetickou náročnost vašeho domu

27. listopadu 2023 | Stav Agency s.r.o.
Autor: ANERI
Současná moderní termoizolační okna jsou vybavena lepšími izolačními technologiemi, které minimalizují tepelné ztráty v zimě a tepelný přenos v létě. To znamená, že v interiéru je udržována příjemnější a stabilnější teplota.
Na skle kvalitních termoizolačních oken se nesráží vodní páry a skla se tak nemlží. U nových oken rámy dokonale těsní a je tak zamezeno úniku tepla prouděním vzduchu.
Při výměně oken je důležité vybrat vhodné typy oken a materiálů, z kterých jsou vyrobeny s ohledem na klimatické podmínky a potřeby konkrétního domu. Určitě se vyplatí vybrat okna certifikovaná jako energeticky úsporná, což bývá potvrzeno energetickým štítkem.
Přestože počáteční náklady jsou vysoké, finanční úspora za energie v následujících letech vynaložené prostředky postupně kompenzuje. Počáteční investice lze navíc snížit využitím státní dotace.
Nová okna nejen sníží náklady za energie, ale také zvýší komfort bydlení a zlepší vzhled a zvýší cenu nemovitosti.
S výběrem oken vhodných pro vaši nemovitost vám poradí zkušení pracovníci ze společnosti Stav Agency s.r.o. z Liberce. V případě zájmu vám navíc pomohou se získání státní dotace a případně provedou celou realizaci výměny starých oken za nové.
https://www.stav-agency.cz/scsdc/
https://www.stav-agency.cz/scsdc/zateplovani-budov/
https://www.stav-agency.cz/2023/11/20/vymenou-starych-oken-snizite-energetickou-narocnost-vaseho-domu/
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist