https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/wolfie-je-online-podporuje-prirodu-i-zamestnanost
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa NP České Švýcarsko: Wolfie je online, podporuje přírodu i zaměstnanost

21. září 2020 | Správa NP České Švýcarsko
Autor: Tomáš Salov, tel: 412 354 049, 737 276 865
Produkty řady Wolfie, která se návštěvníkům poprvé představily během Dnů lesních řemesel u Dolského mlýna, jsou veřejnosti nově k dispozici také prostřednictvím internetového obchodu. Objednáním funkčních suvenýrů s autorskou grafikou a logem Národního parku České Švýcarsko tak zájemci mohou sobě udělat radost, napomoci ochraně přírody v Národním parku České Švýcarsko a současně podpořit chod místního sociálního podniku.

Do internetového obchodu můžete vstoupit tady: https://www.npcs-eshop.cz/

Produktovou řadu Wolfie vytvořila Správa Národního parku České Švýcarsko ve spolupráci se sociálním podnikem GetBizDone, s.r.o. z Děčína. Premiérová řada obsahuje trička a mikiny v rozličných variantách, keramický hrnek a lněnou tašku. Autorem grafiky vyjadřující návrat vlků do zdejší krajiny je grafik, ilustrátor a webdesignér Jiří Peřina.

Část výtěžku z prodeje předmětů produktové řady Wolfie i budoucích produktových řad využije Správa Národního parku České Švýcarsko na zlepšování podmínek pro ohrožené druhy zvířat i rostlin, další část využije sociální podnik GetBizDone, zaměstnávající také zdravotně znevýhodněné osoby či osoby pečující o jiné znevýhodněné.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist