https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zasklene-lodzie-zvysuji-komfort-bydleni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Stav Agency: Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

23. dubna 2021 | Stav Agency
Autor: Dalibor Kotek
Balkon či lodžie jsou nedílnou součástí bytu a je tak velká škoda, pokud nemohou být využívány celoročně. Zasklením lodžie či balkonu získáte další prostor, který můžete využívat i za nepříznivého počasí. Tím ale výhody zasklených balkonů nekončí. Zasklením navíc snížíte únik tepla z bytu, snížíte prašnost a hlučnost v místnostech a zlepšíte zabezpečení objektu.
Zasklení lodžie a balkonu může být realizováno rámovým nebo bezrámovým systémem. Oba systémy mají své výhody a možnosti použití.
Před zasklíváním balkonu či lodžie by mělo předcházet odborné posouzení stavu balkonu. V případě jakýchkoli problémů by zasklení měla předcházet rekonstrukce společně se zateplením.
Nemusíte mít obavy, že zasklením balkónu získáte uzavřený skleník. Posuvný systém umožňuje otevření horní poloviny balkonu, případně lze na léto skla v horní polovině kompletně vysadit.
A jak je to se stavebním povolením? Vždy záleží na konkrétní stavbě.
Tak jako při každé rekonstrukci a stavební úpravě domu je nejlepší poradit se s odborníky. V případě zájmu o radu týkající se zasklení lodžie či balkonu nebo i posouzení současného stavu balkonu se můžete obrátit na odborné pracovníky ze společnosti Stav Agency s.r.o. z Liberce.
http://www.stav-agency.cz/zasklivani-lodzii/
http://www.stav-agency.cz/reprofilace-balkonu/
http://www.stav-agency.cz/2021/04/21/zasklene-lodzie-zvysuji-komfort-bydleni/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist