ANERI "> Zateplujeme dům - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zateplujeme-dum
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Stav Agency s.r.o.: Zateplujeme dům

27. října 2023 | Stav Agency s.r.o.
Autor: ANERI, tel: 602458045
Mezi základní výhody zateplení domu patří:
Energetická úspora: Zateplení domu zvyšuje jeho tepelnou izolaci, což znamená, že bude lépe udržovat teplo v zimě a chlad v létě. To vede k nižším nákladům na vytápění a chlazení domu, což může výrazně snížit energetické náklady.
Pohodlí: Zateplený dům má stabilnější teplotu uvnitř, což vede k většímu pohodlí pro obyvatele. Nestřídající se extrémní teploty zlepšují kvalitu života.
Ochrana konstrukce: Zateplení chrání stavbu domu před vlivy povětrnostních podmínek, což může prodloužit životnost budovy.
Snížení emisí skleníkových plynů: Nižší energetická spotřeba znamená také snížení emisí skleníkových plynů spojených s vytápěním a chlazením domu. To může přispět k ochraně životního prostředí.
Hodnota nemovitosti: Zateplení může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Energeticky efektivní domy jsou většinou atraktivnější pro kupce a mohou dosahovat vyšších prodejních cen.
Komfortní mikroklima: Zateplený dům vytváří komfortní mikroklima, které zahrnuje stabilní teploty a snížený hluk z vnějšího prostředí.
Méně kondenzace: Zateplení pomáhá snížit kondenzaci na vnitřních stěnách, což může zabránit vzniku plísní a hniloby.
Dotace: Finanční náklady na zateplení lze snížit využitím státních dotací.
Estetické vylepšení: Zateplení s novou fasádou zlepšuje vzhled domu. Existují různé možnosti materiálů a povrchů které mohou dodat domu modernější nebo tradiční vzhled, podle vaší preference.
Je však třeba poznamenat, že zateplení domu může být nákladným projektem, a tak je důležité pečlivě zvážit výhody a náklady před tím, než se rozhodnete pro tuto investici. Je také důležité zajistit, aby byla instalace provedena správně a kvalitně, aby se dosáhlo maximálních výhod. Odpovědi na vaše dotazy ohledně zateplení právě vaší nemovitosti vám zodpoví pracovníci Stav Agency s.r.o. z Liberec.
https://www.stav-agency.cz/scsdc/
https://www.stav-agency.cz/scsdc/zateplovani-panelovych-domu/
https://www.stav-agency.cz/2023/10/26/zateplujeme-dum/
ANERI, tel: 602458045
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist