Jan Valeška "> Ze školy do zahrady i na statek - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ze-skoly-do-zahrady-i-na-statek
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

PRO-BIO LIGA: Ze školy do zahrady i na statek

12. dubna 2016 | PRO-BIO LIGA
Autor: Jan Valeška, tel: 774683833
Konkrétními tématy programů bude: životní cyklus potravony: od kompostu až na talíř a zpět, zpracování potravin: od semínka po chleba či sýr, včelaření: o včelách a včelaři, sadech: o sadu a sadaři, zvířatech na statku či o zelinaření.

Interaktivní programy s ukázkou místa, představením daného tématu a především s praktickým “osaháním” zemědělských či zahradnických činností budou nabízeny pražským školám od února 2016 do listopadu 2017 na téměř 20 místech v Praze i nejbližším okolí, a to za zvýhodněnou cenu 30,- Kč za žáka.

Nabídka programů je ke stažení na www.biospotrebitel.cz/exkurze a na webových stránkách spolupracujících organizací.

Akce realizuje Hlavní město Praha za organizačního zajištění konsorciem organizací Ekocentrum Koniklec, Ekodomov, Kokoza a PRO-BIO LIGA.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist