https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zhava-klimaticka-novinka-a-zadost-o-vase-zapojeni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených Praha: Žhavá klimatická novinka a žádost o vaše zapojení

29. března 2019 | Strana zelených Praha
Po více jak dvouměsíčním narážení na nezájem pražského primátora a větší části vedení Prahy o řešení dopadů změn klimatu na Prahu a omezování jejich příčin jsme spolu s řadou organizací, hnutí a jednotlivců prosadili veřejné projednání tohoto tématu na jednání Zastupitelstva hlavního města Prahy ve čtvrtek 25.4.

Již den předtím, ve středu 24.4. tématu bude věnováno rovněž jako výsledek našich společných aktivit jednání výboru životního prostředí ZHMP.

Spojili jsme síly mj. s českou větví globálních hnutí Extinction Rebellion nebo Fridays for Future – středoškolských klimatických stávek, ale také s tradičními organizacemi jako Greenpeace, Hnutí Duha nebo Společnost pro trvale udržitelný život. Pomáháme si. Kooridnujeme se. Máme neuvěřitelné výsledky!

Před pár měsíci jsme se ani neznali a nyní společně odvracíme největší hrozby, kterým musíme čelit.

Buďte při tom! Jedná se i o vaši blízkou budoucnost.

Podpořte hlavní klimatickou kampaň Zelených ve městech BEZUHLI.CZ!
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist