https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/ziskali-jsme-3.misto-v-soutezi-eduina
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ekocentrum Koniklec: Získali jsme 3. místo v soutěži Eduína

29. března 2019 | Ekocentrum Koniklec
Autor: Barbara Doležalová, tel: 774 497 396
Projekt Stavitelé města byl na Den učitelů 28. března 2019 oceněn v soutěži Eduína 2018 – cena za inovace ve vzdělávání. Získal 3. místo v Ceně odborné poroty.

Porota ocenila zaměření na důležité téma, projektový a prožitkový způsob práce a v neposlední řadě práci s těmi, kteří mají naši budoucnost ve svých rukách, tedy s dětmi.

Na prezentaci projektu, kterou skvěle přednesla lektorka Dalia Peterová, se můžete podívat na našem YouTube kanálu: https://youtu.be/o2lsDe0mDTg

Fotografie ze slavnostního večera jsou k nahlédnutí zde: https://photos.app.goo.gl/5jhbDy9KK8dWPeGn9

https://www.eduina.cz/
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist