https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zjistete-jak-muzete-usporadat-svoji-akci-ekologicky-setrneji
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Tradice Bílých Karpat, z.s.: Zjistěte, jak můžete uspořádat svoji akci ekologicky šetrněji

22. prosince 2016 | Tradice Bílých Karpat, z.s.
Autor: Hana Machů, tel: 739569264
Ať organizujete seminář, kurz či firemní akci, u každé z těchto akcí můžete zvažovat, jak ji uspořádat uvědoměleji – tak, aby splnila svůj cíl, ale příroda při ní nestrádala. Tak, aby byla cíleně podpořena místní ekonomika a regionální výrobci a současně minimalizováno množství odpadů a chráněno životní prostředí. Není na tom nic složitého. Návod na to, jak uspořádat akci „zeleněji“ – tedy regionálně, šetrně a odpovědně, nabízí spolek Tradice Bílých Karpat ve své nově vydávané příručce.

Najdete zde řadu ekologických tipů z oblasti zajištění občerstvení (z regionálních potravin), minimalizace množství odpadů, nakupování, dopravy na akci, propagace, osvěty i sociálních souvislostí. Vše, co můžete využít při organizování svých akcí.

Celou příručku ke stažení najdete na www.veronica.cz/ekoakce, ale můžete se podívat i na základní seznam opatření, která byste měli při organizování svých akcí zvažovat.

Kontakt: Tradice Bílých Karpat, z.s., www.tradicebk.cz, tbk@tradicebk.cz


Projekt byl finančně podpořen v grantovém řízení Ministerstva životního prostředí. Nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.
Hana Machů, tel: 739569264 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist