https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zoo-dvur-kralove-zve-na-vernisaz-vystavy-etiopie-nase-africka-kolebka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Dvůr Králové: ZOO Dvůr Králové zve na vernisáž výstavy Etiopie – naše africká kolébka

29. března 2017 | ZOO Dvůr Králové
Autor: Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158
Za krásami africké Etiopie se budou moct v dubnu vydat návštěvníci dvorské zoologické zahrady, a to prostřednictvím nové výstavy fotografií Robina Böhnische. Výstava bude zahájena slavnostní vernisáží pro veřejnost v neděli 2. dubna v ZOO Dvůr Králové. Její součástí bude kávový rituál a hudební vystoupení v podání Josefa Gušlbauera.

Výstava s názvem Etiopie - naše africká kolébka přibližuje na 24 velkoformátových fotografiích život a kulturu největší země Afrického rohu spolu s krásami tamní přírody. Díky snímkům se návštěvníci přenesou do nejzajímavějších oblastí Etiopie - Simienských hor, Danakilské prolákliny, Lalibely přezdívané africkým Jeruzalémem nebo k jezeru Awasa.

Vernisáž výstavy proběhne v neděli 2. dubna ve 14 hodin v galerii Tengenenge ve dvorské zoo. Autor fotografií, Robin Böhnisch, při její příležitosti představí snímky, které vznikly během jeho afrických putování. Navíc budou mít návštěvníci možnost ochutnat pravou etiopskou kávu a zaposlouchat se do tónů blues v podání hudebního skladatele a kytaristy Josefa Gušlbauera.

Výstava Etiopie – naše africká kolébka bude ve dvorské zoo k vidění do 24. dubna 2017.
Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist