https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zoo-liberec-a-vedeni-krajske-nemocnice-liberec-a-s-obdarovaly-matky-deti-narozenych-29-unora
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: ZOO Liberec a vedení Krajské nemocnice Liberec, a.s. obdarovaly matky dětí narozených 29. února

2. března 2016 | ZOO Liberec
Autor: Jan Kubánek, tel: 724 318 016
Maminkám čtyř dětí, které přišly na svět v liberecké porodnici v pondělí 29. února 2016, předal ředitel Zoologické zahrady Liberec MVDr. David Nejedlo dárkové balíčky včetně roční permanentní vstupenky do ZOO Liberec. Spolu s ním maminkám popřál k narození dětí také generální ředitel a předseda představenstva Krajské nemocnice Liberec MUDr. Luděk Nečesaný, MBA.

Obdarované byly celkem čtyři matky a jejich novorozenci – tři děvčata se jmény Laura, Sofie, Valerie a jeden kluk – Vojtěch.

Balíček ze zoo obsahoval dárkové propagační předměty a dárkový poukaz na roční permanentku v hodnotě 850 Kč. Ten lze vyčerpat v termínu do 29. 2. 2020, tedy do dne, kdy bude únor opět o jeden den delší.

Tato aktivita byla pravděpodobně i startovací metou pro budoucí spolupráci mezi libereckou zoo a libereckou nemocnicí. Už brzy by například na dětských lůžkových odděleních mohli najít malí pacienti naučné a vzdělávací materiály z nejstarší české zoo.
Jan Kubánek, tel: 724 318 016 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist