https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zoo-liberec-opet-odmenuje-za-povedene-vysvedceni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: ZOO Liberec opět odměňuje za povedené vysvědčení

28. června 2017 | ZOO Liberec
Autor: Barbara Tesařová, tel: 778 717 788
Jako již tradičně, i na konci tohoto školního roku nabízí liberecká zoologická zahrada úspěšným žákům odměnu v podobě bezplatného vstupu do zoo.

Akce se týká všech žáků a studentů základních a středních škol, kterým se na aktuálním vysvědčení neobjeví horší známky, než jsou jedničky a dvojky. Toto vysvědčení či jeho kopii je nutné přinést do zoo a ukázat při vstupu na hlavní pokladně. Za něj jim bude vydána volná vstupenka. Nabídka je omezena pouze na poslední školní den, tzn. pátek 30. června 2017.

Ani majitelé slovního hodnocení nejsou znevýhodněni, i pro ně je po předložení „víza“ akce platná.
Barbara Tesařová, tel: 778 717 788 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist