https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zoo-liberec-organizuje-dalsi-rocnik-behu-kolem-zoo-soucasti-bude-take-beneficni-beh-pro-slony
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: ZOO Liberec organizuje další ročník běhu kolem ZOO součástí bude také benefiční běh pro slony

12. května 2017 | ZOO Liberec
Autor: Barbara Tesařová, tel: 778 717 788
V neděli 14. května 2017 od 9.00 proběhne druhý ročník běhu okolo ZOO, jehož součástí je také benefiční běh pro slony. Účastníci závodu mají příležitost spojit čas aktivně strávený zdravým pohybem v hezkém prostředí s podporou a pomocí potřebné věci. Pro zájemce jsou připravené běžecké trasy ve čtyřech různých kategoriích: dětský závod na 1,5 km, závod na 5 km, hlavní závod na 10km a kilometrový benefiční běh pro slony.

„Když jsme spolu s agenturou Rypsport tento závod připravovali, chtěli jsme v něm spojit zážitek z pohybu ve volné přírodě s podporou dobré věci. Stejně jako v loňském roce opět "běháme pro slony”. Letos jsme se spojili s Nadací Preciosa a její veřejnou sbírkou s názvem „ Vytvoř si svého anděla a pomáhej s Nadací PRECIOSA“. Výtěžek z charitativního běhu půjde na zlepšení podmínek chovu slonů v liberecké zoo. Věřím, že si i druhý ročník tohoto závodu všichni užijeme.“ uvedl ředitel ZOO Liberec David Nejedlo.

Liberecká ZOO se touto akcí hlásí k filozofii smysluplného využívání volného času a všeobecně k akcím se sportovní náplní.

Program dne:
11.00 start dětského závodu na 1,5 km okolo ZOO
11.30 vyhlášení výsledků závodu na 1,5 km (altán)
12.00 start benefičního běhu na 1 km na podporu zvelebení slonince
13.00 start závodu na 5 km
13.15 start závodu na 10 km
14.30 vyhlášení výsledků závodů na 5 a 10 km
Barbara Tesařová, tel: 778 717 788 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist