Lucie Macháčková "> Zveme Vás do pohádkového lesa - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zveme-vas-do-pohadkoveho-lesa
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Zveme Vás do pohádkového lesa

21. května 2024 | Město Kopřivnice
Autor: Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
V sobotu 25. května se uskuteční oblíbená akce pro rodiny s dětmi Pohádkový les. Dobrodružná stezka s plněním úkolů bývá tradiční součástí oslav Dne Země – letos však byla kvůli nepříznivému počasí zhruba o měsíc odložena. Nadcházející víkend se tedy děti konečně dočkají a mohou si přijít užít odpoledne plné zábavy!

Pohádkový les pořádá město Kopřivnice ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Kopřivnice, městem Štramberk a dalšími partnery. Akce, která každoročně přiláká do přírody stovky lidí, se bude konat v sobotu 25. května na tradičním místě v okolí Kamenárky. Jako vždy zde budou připraveny dvě trasy rozdílné náročnosti, na kterých bude účastníky čekat několik pohádkových bytostí s připravenými úkoly. Startovat bude možné kdykoliv od 12:30 do 16 hodin u Kamenárky, přičemž delší trasa (cca 2,5km) povede kolem rozhledny na Bílé hoře a Váňova kamene, kratší pouze nejbližším okolím. Kromě pochodu plného zkoušek se mohou příchozí děti těšit na ukázky sokolnictví, jízdu na oslících či zajímavé úkoly v rámci Ekovýzvy. Kdo si přinese špekáčky, bude si je moci u ohně opéct.

Pozor, ve Štramberku stále platí dopravní omezení! Kvůli výměně vodovodního řadu na ulici Zauličí je průjezd městem omezen. Z toho důvodu letos není možné parkovat u botanické zahrady, neboť toto parkoviště slouží místním obyvatelům, jichž se dotýká oprava. Také na dalších místech jsou možnosti parkování omezené, a proto doporučujeme všem účastníkům, aby dorazili ideálně pěšky, zajistili si odvoz, případně využili placené parkoviště v lokalitě Oční.
Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist