https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/zvolili-jsme-nove-krajske-vedeni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených Královéhradecký kraj: Zvolili jsme nové krajské vedení!

Na krajské konferenci, která se konala v neděli 18. dubna, vzhledem k vnějším okolnostem online, jsme si zvolili nové vedení krajské organizace na příští dva roky.

Posty spolupředsedkyně a spolupředsedy obhájili projektová manažerka Karin Richterová a poradce europoslance a textař Dan Rufer, prvním místopředsedou je krajinný ekolog a krajský a hradecký zastupitel Martin Hanousek, druhým písničkář a lektor volnočasových aktivit Filip Pýcha.

Do pozic krajských radních byli dále zvoleni manažerka v biotechnologii Ivana Šnircová, politolog a trutnovský zastupitel Petr Sobotka a poradce senátora Hynek Kaplan.

Post volené republikové radní obhájila učitelka v ZUŠ Barbora Kulichová.

Členy krajské revizní komise byli zvoleni Petr Hrudka, Veronika Jašíková a Michal Kudrnáč, nový pokladníkem se stal David Antoš.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist